Kontakt

Jesteśmy dostępni dla Ciebie przy Zakopiance w miejscowości Jawornik

ZNAJDŹ NAS

Komis Samochodowy Jawornik

Komis samochodowy Jawornik – czekamy na Ciebie z ofertą skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Nasza siedziba mieści się nieopodal Zakopianki, trasy łączącej Kraków z Zakopanem.
Służymy pomocą wszystkim osobom, które decydują się obdarzyć nas zaufaniem. Wiemy, że zakup samochodu to poważna decyzja, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z wyboru, jakiego dokonasz. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na wybór pojazdu, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo na lata.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Address:

NOWEUŻYWANE.EU (Noweużywane Sp. z o.o. Sp.K.)
Jawornik 788, 32-400 Myślenice

GODZINY PRACY

Dział sprzedaży
Mon: 9:00 - 18:00
Tue: 9:00 - 18:00
Wed: 9:00 - 18:00
Thu: 9:00 - 18:00
Fri: 9:00 - 18:00
Sat: 9:00 - 14:00
Sun: Zamknięte

FORMULARZ KONTAKTOWY

Administrator danych osobowych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych NOWEUŻYWANE Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Jawornik 788 32-400 Myślenice.

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy.
Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres salon@noweuzywane.eu
Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).
Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Jakie przysługują Pani/Panu prawa w związku z przetwarzaniem przez nas danych?

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu.
W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Back to top