3 gwaranty udanego odkupu

Zdarza się, że ktoś chce kupić auta, a potem ślad po nim znika. Zdarza się też, że umówione warunki przez telefon były inne niż te, które przy odbiorze chce dyktować kupujący. Jakie cechy zatem musi mieć współpraca, żeby zagwarantować sukces, spokój i przekonanie, że zrobiliśmy dobry interes? Zapytaliśmy o to naszych dostawców. Z praktycznych doświadczeń wykrystalizowały się 3 bezwzględne warunki, jakie muszą zachodzić, by mówić o dobrych transakcjach i świetnej współpracy.

1. Stały kontakt na dobre i na złe “Co by się nie działo, jesteśmy w kontakcie. Przecież fu…py się zdarzają i wszystko da się rozwiązać. Uwielbiam pracować ze szczerymi ludźmi” “Najgorsza prawda lepsza jest od miłego mydlenia oczu. Coś nie wypali, przytkało nas, trzeba powiedzieć i poszukać wyjścia”

2. Szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji “Jest temat, trzeba w tym biznesie szybko podejmować decyzje, inaczej najlepsze kąski przechodzą koło nosa” “Idealnie, kiedy natychmiast mam odpowiedź. Jest takie i takie auto do wzięcia, wysyła, zaraz dostaję sygnał, że “Tak” lub “Nie” i mogę skupić się na działaniu”

3. Relacja, znajomość, zaufanie “Jeśli się z kimś znam, współpraca wygląda zupełnie inaczej. Z resztą nie współpracuję, kiedy nie jest minimum w kręgu znajomych moich znajomych” “Możliwość zweryfikowania partnera, w tym biznesie daje duże poczucie komfortu. To moi koledzy, którym ufam, z którymi współpracuję jako pierwsi otrzymują sygnał, że mam coś nowego”

 

Chcesz wiedzieć więcej o odkupie samochodów używanych? Kliknij TUTAJ