Cena samochodów w salonach Audi powala na łopatki. Rozważając wymianę pojazdu na nowszy model, należy wziąć uwagę naszą ofertę. Już od wielu lat nasze przedsiębiorstwo NoweUżywane.eu cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów. Dążymy do tego, aby zaoferować naszym klientom wyłącznie starannie wyselekcjonowane oferty w najkorzystniejszych cenach. Oczywiście są to samochody nowe z zerowym przebiegiem. Klient otrzymuje identyczny pojazd, jak podczas zakupu od oficjalnego importera. Różnica widoczna jest jedynie w cenie.

Piękne i niezawodne Audi A4

Audi A4 to kultowy model, który podbił serca najbardziej wymagających użytkowników. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie niemiecką niezawodność oraz niebanalny dizajn. Nowe Audi A4 pochodzące z naszej oferty to oszczędność na poziomie nawet kilkudziesięciu tysięcy. Jest to najlepsza oferta dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność w eleganckim wydaniu. Tegoroczne Audi A4 cena waha się od około 159 000 zł do 222 000 zł. Wszystko zależy od tego, jaki model nas interesuje. Najbardziej ekonomiczny w zakupie jest model Audi A4 z silnikiem benzynowym 1,4 TSi.

Dowiedz się dlaczego oferujemy Nowe BMW taniej niż w salonie

Audi A6: doskonałość w każdym calu

Nowe Audi A6 to najwyższy standard w klasie biznesowej. Jest to model dopracowany pod każdym względem. Będzie to doskonały wybór dla osób ceniących sobie luksus. Nowe Audi A6 cena to około 277 000 zł. Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Ten ekskluzywny model jest w szczególności dedykowany osobom, które preferują zmodernizowane wnętrze i wysoką funkcjonalność. Większość standardowych przycisków została tutaj zastąpiona dotykowymi panelami. Wygląda to znakomicie, a przede wszystkim jest komfortowe w użytkowaniu. Warto również wspomnieć o oświetleniu konturowym, które zdobyło uznanie użytkowników z całego świata. Audi A6 powstało na bazie innowacyjnych technologii. Kierowanie autem staje się prostsze i bardziej intuicyjne. To prawdziwa rewolucja na rynku motoryzacyjnym.

Dowiedz się dlaczego nowe samochody w niezależnym multi salonie są tańsze niż u dealera

Audi 8: nowy wymiar luksusu

Nowe Audi A8 stało się obiektem pożądania wielu miłośników tej marki. Nie można się temu dziwić. Jest to limuzyna najnowszej generacji. Dzięki nowoczesnym technologiom kierowca może poczuć się zbędny. Kierowanie pojazdem jest płynne, stabilne, a przede wszystkim nieobciążające. Samochód doskonale współpracuje ze swoim właścicielem. Trzeba również wspomnieć o jego wnętrzu, gdzie można znaleźć oczywiście ekrany dotykowe, które zastąpiły tradycyjne przyciski. Audi A8 to model niezwykle inteligenty. Podstawowe zarządzanie pojazdem odbywa się za pośrednictwem wysuwanego panelu. To właśnie tutaj można ustalić m.in. rodzaj rozpylanego zapachu, stopień zasłonięcia rolet, czy też natężenie światła. Ciekawym jest, że auto wyposażone jest w dodatkowe oświetlenie, które pozwala pasażerom na czytanie książek.
Nowe Audi A8 cena w naszej ofercie to nieco powyżej 349 000 zł. Jest to najniższa stawką, jaką można zaproponować za auto fabrycznie nowe z zerowym przebiegiem. Można więc powiedzieć, że jest to propozycja nie do odrzucenia.