Zakup nowego samochodu jest z punktu widzenia niektórych ludzi wyrzuceniem pieniędzy w błoto, ponieważ auto nowe najszybciej traci na wartości. Z drugiej strony, nowe auto objęte jest gwarancją, a koszty jego eksploatacji są zdecydowanie niższe, ponieważ nie trzeba jeździć co roku na przeglądy techniczne. W nowym samochodzie też zdecydowanie trudniej o usterki i poważniejsze awarie. Nowe samochody wcale nie muszą być dużo droższe od aut używanych, które kupujemy od zaufanego komisu samochodowego, czy komisu przy salonie samochodowym i które również objęte są gwarancją. Jak kupić nowy, nieużywany samochód po najniższej cenie?

Noweuzywane.eu – najlepszy broker samochodowy

Jedną z opcji jest udanie się do niezależnego, nieautoryzowanego salonu sprzedaży nowych samochodów – na przykład noweuzywane.eu. Jest to niezależny dealer samochodowy, który oferuje nowe auta większości dostępnych w Polsce marek za niższe ceny. Jak to działa?

Zatrudnieni w firmie specjaliści, doskonale znający branżę motoryzacyjną nie tylko w Polsce, ale i w Europie przeszukują każdego dnia setki, tysiące ofert salonów samochodowych z całej Europy. Dzięki profesjonalnym narzędziom do wycen i porównywarkom cen potrafią wyłapać te najkorzystniejsze oferty i sprowadzić pojazd po cenie, o jakiej w autoryzowanym salonie sprzedaży można tylko pomarzyć. Nasza firma negocjuje również ceny zakupu samochodu lub samochodów z producentem, więc ich ceny są znacznie niższe.

Sprawdź dlaczego warto kupić samochód w niezależnym salonie samochodowym

Auta demonstracyjne

Firma noweuzywane.eu oprócz nowych samochodów pochodzących bezpośrednio z salonów samochodowych lub fabryk, oferuje również auta demonstracyjne, czyli takie, które służyły do jazd próbnych lub stały jako samochody pokazowe w salonach. Ich ceny są jeszcze niższe od cen oferowanych na nowe, zupełnie nieużywane samochody. Zakup auta demonstracyjnego jest doskonałym pomysłem na zaoszczędzenie pieniędzy. Takie auta mają przebieg rzędu maksymalnie tysiąca kilometrów, a ich cena jest niższa nawet o 5 – 10% od ceny nowego samochodu w naszym salonie.

Czy samochód zakupiony w noweuzywane.eu jest objęty gwarancją producenta?

Odpowiedź na ty pytanie brzmi: tak. Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie objęte są takim samym programem gwarancyjnym, jak samochody sprzedawane w autoryzowanych salonach. Warunki i czas trwania gwarancji są identyczne. Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie obejmuje gwarancja na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup pojazdu w naszym salonie, mogą dokonywać wszelkich napraw gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach producenta. Dzięki temu mają pewność, że ich auto trafi w ręce doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników.

Zakup nowych samochodów w naszym salonie sprzedaży to optymalne rozwiązanie. Dużo niższe ceny w porównaniu do cen sprzedaży oferowanych przez autoryzowanych sprzedawców oraz pełne prawa do serwisu gwarancyjnego sprawiają, że jest to nie tylko najkorzystniejsza, ale i najrozsądniejsza oferta na zakup nowego pojazdu.