Nowy samochód jest sporą inwestycją. Z tego względu wiele osób poszukuje sprawdzonych sposobów na to, aby zaoszczędzić. Zwykle w takiej sytuacji stajemy przed dylematem: samochód od osoby prywatnej, czy poleasingowy? Po dokonaniu krótkiej analizy można dojść do wniosku, że samochody poleasingowe gwarantują nam wyższy poziom bezpieczeństwa, a ponadto kosztują mniej. Dlaczego tak jest?

Pełna historia serwisowa

Kupując samochód od osoby prywatnej nie mamy pewności, jak w rzeczywistości wygląda jego stan techniczny. Może okazać się tak, że wszelkie usterki zostały zamaskowane, a licznik cofnięty. Prywatni sprzedawcy często ukrywają przebyte kolizje, a nawet wypadki. Sporym problemem jest to, że auta są często nieserwisowane, tak więc nie mamy możliwości sprawdzenia jego historii. Dodatkowym minusem jest fakt, że samochód z drugiej ręki z tego samego rocznika i o podobnym przebiegu jest droższy, niż pojazd poleasingowy.

Samochody poleasingowe są serwisowane, a więc sprawdzenie ich historii jest całkowicie bezproblemowe. Dzięki temu otrzymujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wiemy, jakie awarie występowały w interesującym nas modelu, a także, jakie naprawy zostały dokonane. Nie musimy obawiać się, że auto przeżyło kolizję, która ukryta jest przez właściciela. Mamy jasne dowody na to, że stan techniczny jest bez zarzutu.
Dodatkowym atutem jest fakt, że samochody po leasingu często są odświeżane przez przedsiębiorstwa leasingowe. Na czym to polega? Samochód przechodzi przez gruntowny przegląd techniczny. Wymieniane są w nim wszelkie części eksploatacyjne. Ma to na celu obniżenie ryzyka wystąpienia kłopotliwej usterki po zakupie. Wszystko po to, aby nowy właściciel rozpoczął użytkowanie nowego auta całkowicie bezproblemowo.

Mogą cię zainteresować również Tanie nowe Samochody

Korzystne ceny bez ukrytych opłat

Nie od dziś wiadomo, że samochody poleasingowe można zakupić w niezwykle korzystnej cenie. Prawdopodobnie nigdzie indziej nie znajdziemy równie dobrej oferty. Wszystko to sprawia, że możemy pozwolić sobie na auto z wyższe półki, niż planowaliśmy. Mamy okazję nabyć pojazd o wysokim standardzie, który z pewnością spełni wszystkie nasze oczekiwania.
Warto wiedzieć, że samochody poleasingowe to nawet roczne pojazdy. Jak to możliwe? Wiele przedsiębiorstw bardzo często zmienia swoje samochody. Często bywa też tak, że umowa została zerwana z powodu kłopotów finansowych klienta. Auto leasingowe trafia więc na sprzedaż.

00

Na uwagę zasługuje fakt, że w naszej ofercie znajdują się samochody, które pochodzą ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Są to pojazdy, które miały wyłącznie jednego właściciela. Ich stan techniczny i wizualny został zweryfikowany przez naszych specjalistów. Samochody posiadają pełną dokumentację, z którą można zapoznać się w dowolnej chwili. Kliena obowiązuje cena z dnia zakupu. U nas nie ma ukrytych kosztów, dzięki czemu z góry wiadomo, ile będzie kosztował zakup. Oferujemy samochody różnej klasy m.in. miejskie, sportowe, rodzinne, ekskluzywne. Staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Stale rozszerzamy zakres oferty o nowe marki i modele.