Istnieje kilka sposobów użytkowania pojazdu – zakup stanowi zaledwie jeden z nich. Wybór konkretnej opcji uzależniony jest od naszych oczekiwań, faktycznych potrzeb, a także od możliwości finansowych, jakimi w danej chwili dysponujemy. NoweUzywane.eu – jesteśmy salonem, który doskonale zna oczekiwania Klientów, dlatego oferujemy różnorodne sposoby eksploatacji samochodów.

Wielu właścicieli i użytkowników pojazdów mechanicznych przykłada wagę przede wszystkim do ich jakości. Samochód zaprojektowany i wykonany w fabryce producenta należącego do światowej czołówki jest w stanie uszczęśliwić kierowcę. Wpływają na to czynniki takie jak komfort prowadzenia (właściwości jezdne), bezpieczeństwo jazdy czy wreszcie wygląd samochodu. Obraliśmy sobie za cel dostarczenie naszym Klientom aut, które będą stanowiły odpowiedź na ich potrzeby. Oferujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Dokonujemy profesjonalnej selekcji, w wyniku której w naszej ofercie znajdują się niezawodne i kultowe samochody klasy średniej, a także modele powszechnie uznawane za symbole luksusu. Pojazdy, które oferujemy, posiadają udokumentowaną historię – nabywający wie, co się z autem od chwili produkcji.

Samochody dostępne w salonie NoweUzywane.eu można nie tylko kupić – w naszej ofercie znajduje się także możliwość wynajmu. Istnieje również opcja wymiany po krótkim okresie wynajmu. Posiadamy auta poleasingowe, które zostały wyprodukowane maksymalnie przed kilkoma laty i są doskonale utrzymane. Zależy nam na tym, by na rynku lokalnym, w obrębie którego działamy, wprowadzić model sprzedaży samochodów poleasingowych i młodych – mających zaledwie pół roku, rok, dwa lata. Uważamy je za znakomite substytuty nowych pojazdów, które kosztują zdecydowanie więcej niż modele, jakie posiadamy w swojej ofercie. Zależy nam na tym, aby każdy Klient mógł otrzymać samochód – nowy lub używany – który spełnia wszystkie jego oczekiwania, pochodzi z pewnego źródła, a także jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, by marka NoweUzywane.eu stała się gwarancją jakości.

Staramy się sprawnie i adekwatnie odpowiadać na dynamiczne zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym. Uznajemy na przykład, że kiedyś wartością było posiadanie, natomiast dziś liczy się przede wszystkim użytkowanie. Dewiza, którą kierujemy się w naszej pracy, to: „Kup. Wymień. Wynajmij”. Oferujemy nie tylko samochody używane. Posiadamy szeroki wybór pojazdów nowych, na których zakup udzielamy wysokie rabaty. Stale rozwijamy asortyment, dlatego w naszym salonie można znaleźć prawdziwe motoryzacyjne arcydzieła – Lexusy, Mustangi itd. Posiadamy szerokie, wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Potrafimy rozpoznawać, a także spełniać potrzeby Klientów decydujących się obdarzyć nas zaufaniem. Stworzyliśmy miejsce, w którym zamierzamy profesjonalizować sprzedaż samochodów, a także oferować alternatywne możliwości ich użytkowania. Lokalizacja, którą wybraliśmy, sprzyja prowadzeniu działalności o tak niepowtarzalnym charakterze.