Chcąc kupić całkiem nowy samochód zazwyczaj najbardziej oczywistą opcją wydaje się nam udać się do salonu samochodowego danej marki i zdecydowanie się na jeden z modeli, który akurat znajduje się w ofercie w interesującym nas przedziale cenowym. A jednak – chociaż jest to często praktykowane działanie, nie jest jedyną możliwą opcją, a nawet posiada szereg wad i niedogodności. Dlatego też proponujemy alternatywną strategię kupowania nowego samochodu – za pośrednictwem niezależnego dealera Noweuzywane.eu.

Nowe samochody w korzystnych cenach

Nasi pracownicy to przede wszystkim osoby, które naprawdę dobrze znają się na tym, co robią, a samochody są ich pasją na co dzień. Ich zadaniem jest monitoring tego, jakie nowe samochody są wypuszczane przez producentów, a w momencie, kiedy istnieje zapotrzebowanie na dany model – negocjacja ceny bezpośrednio u producenta. Korzystanie z usług takiego pośrednika jak my niesie ze sobą bardzo wiele korzyści:

– Mamy możliwość wykupu nowego samochodu bezpośrednio od producenta w niższej cenie niż ta katalogowa, którą znają wszyscy interesujący się danym modelem.

– Kupując kilka aut jednocześnie od tego samego producenta zyskujemy kolejne zniżki, które możemy zaproponować Ci podczas zakupu samochodu.

– Wiemy gdzie i w jaki sposób szukać, aby faktycznie kupić dla Ciebie samochód w najkorzystniejszej cenie.

Sprawdź ofertę Nowego MercedesaAudi i nowego BMW w Noweużywane.eu

Motoryzacja jest pasją, którą dzielimy się od lat

Korzystanie ze strony Noweuzywane.eu to także szereg innych korzyści związanych z zakupem pojazdu, dzięki którym takie rozwiązanie stanowi naprawdę sensowną alternatywę dla zakupu prosto z salonu. Taką niewątpliwą zaletą jest to, że oferowane przez nas samochody zawsze pochodzą z pewnego źródła i jest określony kraj ich pochodzenia. Przeszukując liczne oferty korzystamy nie tylko z tych, jakie dostępne są na rynek polski, ale i z ofert dostępnych w całej Unii Europejskiej, co daje nam naprawdę ogromny wachlarz możliwości. Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że nie przepłaciłeś za dany samochód.

Wiele samochodów, które można zakupić za pośrednictwem naszej strony spokojnie nadal może być serwisowanych w ramach gwarancji, której w bezpośredni sposób zawsze udziela producent. Nie trzeba się więc martwić o ewentualne naprawy, bo można spokojnie przeprowadzać je w pełnym zakresie w Polsce korzystając z sieci serwisów producenta danej marki.

Ceny nowych samochodów

Ceny samochodów zmieniają się, ale kolejną ważną sprawą związaną z naszymi usługami jest fakt, że uczciwie dotrzymujemy słowa zawsze dając gwarancję ceny pojazdu z dnia złożenia zamówienia.

Niezależny multisalon samochodowy Noweuzywane.eu proponuje zarówno fabrycznie nowe pojazdy jak i te używane, sprawdzone w praktyce, a także i te poleasingowe. Rozszerzając ofertę nie tylko o nowe samochody, ale i używane zawsze możemy służyć naszym klientom radą i przedstawić mu dużo więcej możliwych rozwiązań, niż ma w zanadrzu dany salon wyłącznie z nowymi samochodami danego producenta. U nas nie ograniczamy się do jednej marki i zawsze dbamy o to, aby finalnie po dokonaniu całej transakcji klient naprawdę był zadowolony z dokonanego zakupu.