Zakup nowego Mercedesa nie musi kosztować majątku, o ile oczywiście znajdziemy korzystną ofertę. W naszej ofercie (NoweUzywane.eu) znajdują się najnowsze modele tej kultowej marki, które pochodzą wprost od producenta. Od lat pracujemy z najlepszymi analitykami, którzy monitorują rynek w poszukiwaniu korzystnych ofert. Dzięki temu, że jesteśmy niezależnym dealerem możemy elastycznie negocjować warunki współpracy (w tym ceny). Wszystko to sprawia, że pozyskiwane przez nas samochody są nawet o kilkadziesiąt tysięcy tańsze, niż w oficjalnym salonie samochodowym. Co warto wiedzieć o naszej ofercie?

Duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Na rynku motoryzacyjnym działamy już od bardzo długiego czasu. To właśnie dlatego udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, które pozwala nam nabywać zupełnie nowe samochody w korzystnych cenach. Doskonale wiemy, w jaki sposób prowadzić negocjacje, aby zaoszczędzić, jak najwięcej. Samochody sprowadzamy z całej Unii Europejskiej. Czuwamy nad tym, aby nie przeoczyć żadnej interesującej oferty. Wieloletnia praktyka sprawia, że aktualnie jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych dealerów niezależnych. Coraz więcej klientów obdarza nas swoim zaufaniem, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiego standardu usług. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych klientów. Stale rozszerzamy ofertę o nowe marki i najświeższe modele. Jesteśmy na bieżąco z nowościami z branży, tak więc nasza oferta jest godna uwagi.

Może Cię zainteresować również Nowe Audi w najlepszej cenie.

Luksusowe modele Mercedesa w korzystnych cenach

Mercedes-Benz to świetnie znana marka, która wybierana jest przez najbardziej wymagające osoby. W naszej ofercie można znaleźć m.in. nowe Klasy A, GLC SUV i Coupe oraz modele AMG. Są to auta łączące funkcjonalność oraz nieprzeciętny design. Nowy Mercedes A klasy – cena oferowana przez nas to 126 600 zł. Jest to kilkanaście tysięcy mniej, niż w przypadku dealerów.
Świetną propozycją jest również nowy GLC SUV. Jest to samochód nowoczesny, który prowadzi się wręcz intuicyjnie. Nowy GLC SUV –  cena w naszej ofercie to około 176 000 zł.
Miłośnicy marki z pewnością powinni sprawdzić nowe AMG A35. Jest to typowy Hot-Hatch, który gwarantuje najwyższy poziom emocji. Niewątpliwą zaletą jest również genialny wygląd. Nowe AMG A35 cena to około 189 990 zł. Jest to ponad 37 000 zł mniej niż cena w cenniku.

Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowy Mercedes GLA!

Sprawdź dlaczego warto kupić nowe Mercedesy w Niezależnym Salonie Samochodowym Noweuzywane.eu

Co wyróżnia naszą ofertę?

W naszej ofercie można znaleźć ekskluzywne modele Mercedesa o podwyższonym standardzie w niezwykle korzystnych cenach. Zapewniamy pojazdy całkowicie nowe, czyli takie, które nigdy nie były używane oraz posiadają zerowy przebieg. Trzeba również dodać, że posiadają one pełną gwarancję producenta. Naprawy mogą odbywać się w autoryzowanych serwisach na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Klient kupując auto z naszej oferty otrzymuje pełne prawa.
Służymy fachowym doradztwem – z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na zadane nam pytania. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był maksymalnie zadowolony z zawartej transakcji.
Klient zapłaci u nas tyle, ile wynosiła kwota za auto w dniu zakupu. Nie trzeba obawiać się, że cena niespodziewanie wzrośnie.